Kargo Ücreti Ne Kadar? 

Kargo ücreti sipariş toplamı 100 TL 'yi geçmeyen siparişlerinizde tüm Türkiye ' ye sabit 15,00 TL. Sipariş toplamı 100 TL ve üzeri olan siparişlerinizde ise kargo ücretsizdir. 

Sipariş Verirken Hata Mesajı Alıyorum Ne Yapabilirim? 

Sorununuzu findikevi@giresunfindikevi.com adresine mail atarak iletebilirsiniz. 

Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir? 

Saat 16:30'a kadar verdiğiniz siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Giresuna uzaklığına göre de kargo şirketi 1-4 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslimatı yapan kargo görevlisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar veya eksiklik varsa kuryemize iade ederek veya kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. 

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu? 

Resmi tatil günlerinde anlaşmalı Kargo Şirketimiz teslimat yapmamaktadır. 

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş ne olacak şimdi? 

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz giresunfindikevi.com' a iade edilir.